ART / Lithographs / Litografier 8033471
nr 803 3471
Litografier
2 pcs, Robert Högfeldt (1894-1986), Kråkor & katt, Hin i båten motivets mått: 20 x 26, Övermod,
2 st, Robert Högfeldt (1894-1986), Kråkor & katt, Hin i båten motivets mått: 20 x 26, Övermod
1000
SEK 150
Monday January 28 2013
at 18:48:37
21/1 22:42:05
100 kr
27/1 18:51:46